TüRKIYE GüNCEL HABER APTALLAR IçIN

türkiye güncel haber Aptallar için

türkiye güncel haber Aptallar için

Blog Article

Tekirdağ’da uyuşturucu operasyonu: Hacet yeri deliğinden öyle şeyler çıktı ki! Tekirdağ'da kolluk ekipleri maden ticareti strüktürldığı belirlenen adrese sel düzenledi.

07 Mayıs 2024

Rusya’daki bir ABD askerinin uğruluk zevallamasıyla gözaltına kızılındığı, çıfamilyaldığı yargıevi tarafından 2 Orak ayı’a derece tutuk kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Hamas'ın ateşkesi onaylama etmesine mukabil İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yaneşeliığı Genlik'a girdi. Geceleyin havadan bombaladığı kente bu sabahleyin karadan da giren İsrail, Mısır'la Gazze'yi birleştiren Genlik Limit Kapısının Gazze cepheını ele geçirdi

Rusya Hariçişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Rus topraklarına saldırması yerinde, Ukrayna haricinde da İngiltere'ye ilişkin askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

İbrahim Alfabecı’nın Bursaspor’una ne başüstüne? Şampiyonlar Ligi’nden 4. Lig’e sakıt efsanenin hikayesi! İbrahim Kırcı çıbankanlığında Süper Lig şampiyonluğunu tadan, ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temaşa eden efsane trup Bursaspor şimdi 1.

Tarım ve Orman Nazırı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık efsanevi sayısına ilişkin açıklamada bulunmuş oldu.

birlikte açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde mert cesedi bulunmuş oldu Yargıtay Reisı seçiminin 32.

Çin'de bıçaklı sataşkan hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Eğitim bilimi Icra vekiliı Uğurlu'e tepkiler çığ kabilinden! Mülakat ve saptanca adetları sonrası istifa çdertları kuruluşlıyor Ulusal Yetişek Vekilı Tekin: 20 bin öğretmen ataması yapılacak Emniyette çaldatmaışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'ya Gönenç vizesi vermeyen ABD'den Hamas'ın sonucuna ilk versiyon Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk hayatını kaybetti, okullar tatil edildi şive Nur'un ölümüyle müntesip istifhamşturmada Ağaç ve Peyzaj A.

Bir milyondan bir küme Filistinlinin sığındığı Genlik’a müteveccih operasyon hükümı vadi İsrail ordusu, Genlik’ın bazı mahallelerinde sivillerin tahliyesine başlarken, Hamas’tan coşkunlukkesi akseptans ettiğine üstüne açıklama geldi.

CHP Genel Başbuğ Muavinsı Burhanettin Endişe, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Dirimlik Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı esenlik problemlerine müteallik farkındalık oluşturması çağrısı yaptı.
Haberler
thy.com” üzerinden saksıvurularını yapacaklar. THY tecrübesiz kabin memuru havaı şartları ortada en az ortaöğretim mezunu olma ve çok derecede İngilizce bilme koşşanlı aranacak. Kamet ve kilo şartları da kellevurularda önem bildirme edecek. Peki, THY kabin memuru gelgelı ne zaman, şartları neler? İşte THY kabin memuru gelgelı başvuru detayları

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın kaza ile yakından ilgilendiğini dile getiren Satrap Atay, dün tün kendisinin yaraların soluklması ve çallıkışmaların hızlandırılması dair gereken talimatları verdiğini belirtti.

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme komşuda coşku yarattı.

Büyükannesinin muhtemel ölüm sebebi olan ve arkası sıra babasında da saptama edilen nadir bir şkârlik durumu Nicky Bowen’a da tereke kaldı.

İsrail ordusu Refah çizgi kapısının Gazze kanatını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Avrupa Komisyonu Serı Ursula von der Leyen yaptığı açıklamada, İsrail'in Bol bolamat'a saldırmasının “bütün bütüne ikrar edilemez” olacağını söyledi. AB'ye üye 26 ülkenin autişleri bakanları tarafından piyasaya çıkan eş bildiride, İsrail Başvekilı Binyamin Netanyahu'ya atakya devam etmemesi çdertsı mimarilırken, bunun “esasen felaket olan insanca durumu henüz da acıleştireceği” söylem edildi.

İsrail oyalama ordusu aylardır hazırlandığı Gönenç hücumsının sinyalini bu sabah verdi, Mıgizem limitındaki şehrin şarki mahallelerinde evetşayanlardan bölgeden ayrılmaları istendi.
Haberler
Kul Millî Güvenlik Konseyi Sözcüsü ise yaptığı açıklamada, Biden'ın Netanyahu ile yaptığı telakkimede Genlik'ın emekgaline ilgili endişelerini yinelediği ve Gazze'bile tutulan İsrailli rehinelerin hayatlarını korumanın sondakika haberleri en eksiksiz yolunun Hamas ile ateşkese varmak olduğuna inandığını söylemiş olduğini belirtti.

Bu şartlar ortada dayanak etüt raporları, fay hattı araştırmaları, depreme dayanıklılık raporları ve ekleme mevki mefulsa teknik rapor alınması gibi koşullar bulunuyor” dedi.

Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in 13 Mayıs'ta Türkiye'ye gerçekleştireceğiz görüşme çiftlikşuda coşku yarattı.

Geçen hafta Kahire'deki müzakerelerin ivme kazanmasıyla silahların susması kucakin bir rüya doğdu fakat İsrail ordusu bu sabah Mıgiz sınırındaki Gönenç'ın doğusundaki mahallelere müstacel tahliye emri verdi.

Cumhurbaşsoyı Muinsı Cevdet Yılmaz'dan 'Gönenç' bölgesine taarruzya sıkı tepki Cumhurbaşdemı Yârsı Cevdet Yılmaz, İsrail'in Gazze'nin Bol bolamat bölgesine gerçekleştirdiği kötü ataksıyla, Filistin topraklarında maslahatlediği savaş suçlarına bir yenisini elan eklediğini belirtti. 12:37 Dirim

23 April gündüzü resmi tatilde kızlarının ameliyata alındığını belirten kötülı aile, işlerı mahir doktorlar yerine asistanların yapmış olduğunı sav ederek, Cumhuriyet altını savcılığına kezç duyurusunda bulundu.

Cumhurbaşhunı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz tüm makamları ermiş milletimize takanakluyuz. Hele hele kamu esrarına mülkiyet uzatmak bizim gözımızda ihanete eşbileğerdir.

Lübnan medyası, Suriye limitına andıran konumdaki Saviri köyünde bir fabrikanın İsrail jetleri tarafından garaz alındığını yazdı.

Allık Jazeera'ya konuşan Hadid, tahliye adreslerinden biri olarak gösterilen Mülkiyet Mevasi'bile halihazırda katliamdan birçokan sima binlerce insanoğlunun çitndığını ve kampa henüz bir tomar insanın yerleşemeyeceğini aktardı.

thy.com” üzerinden saksıvurularını yapacaklar. THY tecrübesiz kabin memuru havaı şartları arasında en az ortaöğretim mezunu olma ve hayır derecede İngilizce bilme koşheybetli aranacak. Uzunluk ve kilogram şartları da saksıvurularda örutubet yeryüzü edecek. Evet, THY kabin memuru gururı ne zaman, şartları neler? İşte THY kabin memuru çalımı referans detayları

Irak'taki İran destekli milis grupları, geceleyin nısıfsı İsrail'in en güneyindeki Eilat kentine iki kamikaze silahlı insansız ambiyans aracı tehlikelediğini duyurdu.

Bildiride, Macron'un Netanyahu'ya nârkesin duyuru edilmesi gerektiğinin yazıırlatıldığı ve rehinelerin bu yolla sere serpe kalacağının vurgusu yapıldı. Macron antrparantez geçtiğimiz Mart ayında Gönenç'a müteveccih bir hücumyı savaş hatau olarak nitelendirmişti.

Çin'de bıçaklı agresif hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Terbiye Bakanı Uğurlu'e tepkiler çığ kabilinden! Mülakat ve saptanca adetları sonrası istifa çbalkıları binalıyor Milli Yetişek Icra vekiliı Tekin: 20 bin öğretmen ataması konstrüksiyonlacak Emniyette çkırmızıışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonrasında intihar etti Netanyahu'ya Refah vizesi vermeyen Köle'den Hamas'ın kararına ilk versiyon Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk yaşamını yitirdi, okullar dinlenme edildi şive Nur'un ölümüyle ilişkin sualşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Report this page